We are

events
experience
communication
energy
innovations
passion
Event & experience-driven communication agency

év tapasztalat + év tapasztalat
óra a szakmában + óra a szakmában
szakember + szakember
Boldog pillanat + Boldog pillanat

Mi vagyunk a CREATIVE PRO


Hiszünk az élő kommunikációban, mely által globális ügyfeleinket helyi szakértelemmel gazdagítjuk, miközben bátorítunk másokat, hogy higyjenek álmaikban és hogy megtalálják az utat a sikerhez.
Élményalapú kommunikációt alkotunk, mely a szívet és az értelmet is megérinti azoknál, akikkel igazán törődsz.

Szenvedéllyel alkotunk

Csak az Ön sikere teremti meg a jövőnket.

Legyünk bátrak együtt, mert együtt közös alkotók vagyunk. Olyan kreatív stratégiát állítunk fel, melyet sikerre tudunk vinni. Az ügyfelek merész és innovatív megoldásokra, erős szakmai hozzáértésre, tökéletes csapatra, odaadásra és tudásra számíthatnak. Ráadásul az országaink közötti együttműködés előremozdít és inspirál minket arra, hogy gyönyörű projekteket hozzunk létre.


Štefan Kozák CEO & Founder Creative Pro

NEMZETKÖZI CSAPATUNK team<

Az emberi érintés számít. Hiszünk az emberek erejében és egy egészséges munkakörnyezetben, amely a kölcsönös tiszteletre és támogatásra összpontosít

1 / 2
Štefan Hric Managing Director/Szlovákia - Kassa
Svetlana Mečiarová Managing Partner/Csehország
Aljaz Čad Managing Partner/Szlovénia
Hana Kopkášová Executive Director/Szlovákia
Orsolya Farkaš Managing Partner/Magyarország
Tomasz Piekarski Managing Partner/Lengeyelország
Markéta Krýslová Executive Director/Csehország
Ferenc Hűse Executive Director/Magyarország

CREATIVE PRO OFFICES

Szlovákia Csehország Lengyelország Magyarország Szlovénia/Adriatic

Bratislava

Ügynökség információ

CREATIVE PRO a.s.
Cégjegyzékszám: 359 687 02
Közösségi adószám: SK2022104370

Matúšova 7106/56
811 04, Bratislava
Slovak republic

Kapcsolat

Telefonszám: +421 903 890 401
Email: bratislava@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Kozák
Email: kozak@creativepro.agency

Kosice

Ügynökség információ

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.
Cégjegyzékszám: 46132856
Közösségi adószám: SK2023278499

Moyzesova 24
040 01, Kosice
Slovak republic

Kapcsolat

Telefonszám: +421 903 418 482
Email: kosice@creativepro.agency

New business: Mgr.art Štefan Hric
Email: hric@creativepro.agency

Prague

Ügynökség információ

CREATIVE PRO (CZ) s.r.o.
Cégjegyzékszám: 24848077
Közösségi adószám: CZ24848077

Révová 241/4
100 00, Prague
Czech Republic

Kapcsolat

Telefonszám: +420 735 172 480
Email: prague@creativepro.agency

New business: Svetlana Mečiarová
Email: meciarova@creativepro.agency

Ügynökség információ

CREATIVE PRO (PL) Sp. z o.o.
Cégjegyzékszám: 7010576550
Közösségi adószám: 0000613072

Foksal street 21/2
00-372, Warsaw
Poland

Kapcsolat

Telefonszám: +48 607 530 031
Email: warsaw@creativepro.agency

New business: Tomasz Piekarski
Email: piekarski@creativepro.agency

Budapest

Ügynökség információ

CREATIVE PRO (HU) Kft.
Cégjegyzékszám: 01-09-282636
Közösségi adószám: HU25567333

Szentendrei út 89-91. I. building 1st floor
1033, Budapest
Hungary

Kapcsolat

Telefonszám: +3670 770 1792
Email: budapest@creativepro.agency

New business: Orsolya Farkas
Email: farkas@creativepro.agency

Ljubljana

Ügynökség információ

CREATIVE PRO Adriatic d.o.o.
Cégjegyzékszám: SI58631330

Štihova ulica 4,
1000 Ljubljana
Slovenia

Kapcsolat

Telefonszám: +386 40 384 077
Email: ljubljana@creativepro.agency

New business: Aljaž Čad
Email: cad@creativepro.agency